سرمایه‌گذاری هوشمند

 

 

 

 

آینده را شروع کن!

 

فن‌آورد تنها یک رقابت نیست! فن‌آورد یک اعتقاد است، اعتقاد به اینکه وقت آن شده ‌است که استعداد و تخصص افراد، آینده را رقم بزند نه مدرک و نمره آنان. فن‌آورد با روشی نوین و منحصر به فرد، مهارت‌های تخصصی و استعداد افراد را در رقابتی جذاب و چالش برانگیز محک زده و بهترین‌ها را شناسایی و حمایت می‌نماید. اهدای جوایز مجموعاً بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان، اعطای گواهی معتبر، معرفی به شرکت‌های پیشرو در زمینه‌های دانش‌بنیان و شناسایی حوزه‌های فعال صنعت و بازار کار، تنها بخشی از مزیت‌های حضور در رقابت فن‌آورد است. مرحله اول این رقابت‌ها، از اسفندماه سال ۹۶ تا اردیبهشت‌ماه سال ۹۷ به صورت اینترنتی و مرحله نهایی آن، خردادماه سال ۹۷ در صدا و سیما به صورت حضوری (تلویزیونی) برگزار می‌گردد. فن‌آورد توانایی‌های واقعی شما را به چالش کشیده و شما را به بهترین‌ها متصل می‌کند!

 

 

 

 

مزایا

 

  1. این فراخوان امیدوار است به عنوان اولین و بزرگترین رقابت تخصصی ایران در حوزه سرمایه‌گذاری هوشمند، بتواند بخش خوبی از فعالین و علاقه‌مندان این حوزه را جهت توسعه و حمایت از مفهوم سرمایه‌گذاری هوشمند در کشور شناسایی و در نهایت حمایت کند.
  2. در این چالش هیجان انگیز، استعدادهای شناسایی شده به محیط‌ها و نیازهای واقعی کاری و صنعتی مرتبط با این حوزه معرفی می‌شوند.
  3. در خلال این رقابت تخصصی شرکت‌کنندگان می‌توانند با همتایان خود و فعالان متخصص در این حوزه در یک گردهمایی حضور پیدا کنند و جهت توسعه همکاری‌ها ارتباط بگیرند.

 

 

 

 

موضوع رقابت

رشته سرمایه‌گذاری هوشمند برای اولین بار در مجموعه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد قرار داده شده است. به طور خلاصه در مسئله این رشته فرض شده است که شما مدیر سرمایه‌گذاری اختصاصی یک فرد می‌باشید. شما میبایست سبدهای سرمایه‌گذاری بهینه خود را برای افق‌های زمانی مختلف طراحی کنید و پیش‌بینی خود را از بازدهی و ریسک سبدهای تشکیل شده با پارامترهای مناسب تشریح کنید.

 

 

 

 

شیوه اجرا

 

مجموعه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد در رشته سرمایه‌گذاری هوشمند در ‏دو مرحله و در سطح ملی برگزار می‌شود. شرکت کنندگان در مسابقه می‌بایست پس از ‏ثبت نام و دریافت "کد ثبت نام" و پس از اطلاع‌رسانی شروع مسابقه از راه ایمیل و پیامک وارد پنل ‏کاربری خود در سامانه مسابقه شوند و با مشاهده صورت مساله، پاسخ‌های خود را در آن بارگذاری نمایند. پس از داوری پاسخ‌های مرحله غیرحضوری، نفرات برگزیده اعلام و به مرحله حضوری دعوت خواهند شد تا گزارش فعالیت‌های تکمیل شده خود را ارائه نمایند.

 

 

 

 

چگونگی

 

۱. مرحله اول: ثبت نام از طریق دکمه "ثبت نام در مسابقه"

ثبت نام بدون محدودیت سنی و برای همگان آزاد است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند به صورت انفرادي یا تیمی در اين مسابقه شرکت نمايند.

۲. مرحله دوم: ورود به پرتال مسابقه و پاسخگویی به صورت مساله

پاسخ سوالات بايد تا موعد مقرر در پرتال مسابقه آپلود شوند.

امتیازات کسب شده تا انتهای مسابقه به هیچ عنوان قطعی نبوده و در صورت مشاهده مواردی از نقض قانون، امتیاز فرد خاطی تغییر خواهد کرد.

۳. مرحله سوم: داوری و دعوت از برگزیدگان جهت حضور در مسابقه

فهرست اسامي شرکت کنندگاني که به مسابقه نهايي راه پيدا کردند از دو طريق بلاگ و کانال فن‌آورد در اوایل اردیبهشت سال ۹۷منتشر خواهد شد.

۴. مرحله چهارم: ثبت نام در مسابقه حضوری توسط برگزیدگان

۵. مرحله نهایی: حضور برگزیدگان در مسابقه حضوری

 

 

جوایز رشته سرمایه‌گذاری هوشمند

۱. جایزه نفر اول:

۳ میلیون تومان + گواهی معتبر + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

۲. جایزه نفر دوم:

۲ میلیون تومان + گواهی معتبر + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

۳. جایزه نفر سوم:

۱ میلیون تومان + گواهی معتبر + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

help@Fanavard.com © 2018 FANAVARD.COM