برنامه نویسی موبایل

Android ، iOS

 

 

 

 

آینده را شروع کن!

 

فن‌آورد تنها یک رقابت نیست! فن‌آورد یک اعتقاد است، اعتقاد به اینکه وقت آن شده ‌است که استعداد و تخصص افراد، آینده را رقم بزند نه مدرک و نمره آنان. فن‌آورد با روشی نوین و منحصر به فرد، مهارت‌های تخصصی و استعداد افراد را در رقابتی جذاب و چالش برانگیز محک زده و بهترین‌ها را شناسایی و حمایت می‌نماید. اهدای جوایز مجموعاً بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان، اعطای گواهی مهارت معتبر، معرفی به شرکت‌های پیشرو در زمینه‌های دانش‌بنیان، کمک به تجاری‌سازی ایده‌های برتر و شناسایی حوزه‌های فعال صنعت و بازار کار، تنها بخشی از مزیت‌های حضور در رقابت فن‌آورد است. مرحله اول این رقابت‌ها، اسفند ماه سال ۹۶ و فروردین ماه سال ۹۷ و به صورت اینترنتی و مرحله نهایی آن، اردیبهشت ماه سال ۹۷ به صورت حضوری برگزار می‌گردد. فن‌آورد توانایی‌های واقعی شما را به چالش کشیده و شما را به بهترین‌ها متصل می‌کند!

 

 

 

 

مزایا

 

  1. این فراخوان امیدوار است به عنوان بزرگترین رقابت تخصصی در سراسر ایران بتواند بخش خوبی از متخصصین کارآمد را شناسایی کند.
  2. شرکت‌ها و سازمان‌ها با به چالش گذاشتن مسائل واقعی خود و تیم‌ها و افراد متخصص با شرکت در فن‌آورد، فرصتی مغتنم در اختیار خواهند داشت تا تجربه‌ای از تعامل بُرد-بُرد را کسب نمایند.
  3. دانشجویان و فارغ التحصیلان برای شناخت بهتر از نیازهای امروز صنعت و معرفی شدن به بهترین شرکت‌های فنّاور، دانش‌بنیان و خصوصی کشور در فن‌آورد شرکت می‌کنند.
  4. در این چالش، استعدادهای شناسایی شده به محیط‌ها و نیازهای کاری معرفی می‌شوند.
  5. در خلال این رقابت شرکت‌کنندگان می‌توانند با همتایان خود در یک گردهمایی تخصصی حضور پیدا کنند و آشنا شوند.
  6. فن‌آورد تلاش می‌کند با استفاده از ظرفیت مسابقه، فرهنگ شایسته‌سالاری و توزیع فرصت عادلانه را جایگزین گزینش‌های ناسالم دیگر کند.

 

 

 

 

شیوه اجرای رقابت

 

مجموعه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد در رشته برنامه‌نویسی موبایل در ‏دو مرحله و در سطح ملی برگزار می‌شود. شرکت کنندگان در مسابقه می‌بایست پس از ‏ثبت نام و دریافت "کد ثبت نام" و پس از اطلاع‌رسانی شروع مسابقه از راه ایمیل و پیامک وارد پنل ‏کاربری خود در سامانه مسابقه شوند و با مشاهده صورت مساله، پاسخ‌های خود را در آن بارگذاری نمایند. پس از داوری پاسخ‌های مرحله غیرحضوری، نفرات برگزیده اعلام و به مرحله حضوری دعوت خواهند شد تا آثار تکمیلی خود را ارائه نمایند.

 

 

 

 

گرایش‌ها

 

گرایش‌های رشته برنامه‌نویسی موبایل بر اساس نیازهای بازارکار و صنعت انتخاب شده و پرسش‌هایی که شما برای آن‌ها به رقابت خواهید پرداخت از بین مسائل چالشی سازمان‌های واقعی انتخاب شده‌اند و سپس به فرمت قابل طرح در قالب مسابقه درآمده‌اند. لذا علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقات می توانند در گرایش‌های زیر در مسابقه شرکت نمایند:

سنجش مهارت‌ها و توانمدی‌های بالقوه و بالفعل شرکت کنندگان طی حل یک چالش و مساله واقعی در حوزه برنامه نویسی سیستم عامل اندروید

سنجش مهارت‌ها و توانمدی‌های بالقوه و بالفعل شرکت کنندگان طی حل یک چالش و مساله واقعی در حوزه برنامه نویسی سیستم عامل iOS

 

 

 

 

چگونگی مراحل حضور در رقابت

 

۱. مرحله اول: ثبت نام از طریق دکمه "ثبت نام در مسابقه"

امکان ثبت‌نام در هر دو گرایش اندروید و iOS برای شرکت‌کنندگان وجود دارد.

ثبت نام بدون محدودیت سنی و برای همگان آزاد است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند به صورت انفرادي یا تیمی در اين مسابقه شرکت نمايند.

۲. مرحله دوم: ورود به پرتال مسابقه و پاسخگویی به صورت مساله

پاسخ سوالات بايد تا موعد مقرر در پرتال مسابقه آپلود شوند.

شما براساس همه مهارت‌های موجود در هر گرایش ارزیابی می‌شوید. لذا در مرحله ارزیابی، بسته به قابلیت‌های پیاده‌ شده در راه حل و کدی که نوشته‌اید، پروژه شما مورد بررسی و امتیاز محاسبه خواهد شد. در پایان، این امتیازات بیان‌گر سطح مهارت شما در گرایشی که شرکت کرده‌اید خواهد بود.

امتیازات کسب شده تا انتهای مسابقه به هیچ عنوان قطعی نبوده و در صورت مشاهده مواردی از نقض قانون، امتیاز فرد خاطی تغییر خواهد کرد.

۳. مرحله سوم: داوری و دعوت از برگزیدگان جهت حضور در مسابقه

فهرست اسامي شرکت کنندگاني که به مسابقه نهايي راه پيدا کردند از دو طريق بلاگ و کانال فن‌آورد در اوایل اردیبهشت سال ۹۷منتشر خواهد شد.

۴. مرحله چهارم: ثبت نام در مسابقه حضوری توسط برگزیدگان

۵. مرحله نهایی: حضور برگزیدگان در مسابقه حضوری

 

جوایز رشته برنامه‌نویسی موبایل (گرایش اندروید)

۱. جایزه نفر اول:

۵ میلیون تومان + ۴۵ میلیون تومان (قرارداد) گواهی معتبر مهارتی + بورسیه شغلی + بورسیه آموزشی + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

۲. جایزه نفر دوم:

۳ میلیون تومان گواهی معتبر مهارتی + بورسیه شغلی + بورسیه آموزشی + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

۳. جایزه نفر سوم:

۱ میلیون تومان  گواهی معتبر مهارتی + بورسیه شغلی + بورسیه آموزشی + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

 

جوایز رشته برنامه‌نویسی موبایل (گرایش iOS)

۱. جایزه نفر اول:

۷ میلیون تومان + ۵۳ میلیون تومان (قرارداد) گواهی معتبر مهارتی + بورسیه شغلی + بورسیه آموزشی + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

۲. جایزه نفر دوم:

۵ میلیون تومان گواهی معتبر مهارتی + بورسیه شغلی + بورسیه آموزشی + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

۳. جایزه نفر سوم:

۳ میلیون تومان  گواهی معتبر مهارتی + بورسیه شغلی + بورسیه آموزشی + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

help@Fanavard.com © 2018 FANAVARD.COM