کارآفرینی

کارآفرینی

 

 

 

 

آینده را شروع کن!

 

فن‌آورد تنها یک رقابت نیست! فن‌آورد یک اعتقاد است، اعتقاد به اینکه وقت آن شده ‌است که استعداد و تخصص افراد، آینده را رقم بزند نه مدرک و نمره آنان. فن‌آورد با روشی نوین و منحصر به فرد، مهارت‌های تخصصی و استعداد افراد را در رقابتی جذاب و چالش برانگیز محک زده و بهترین‌ها را شناسایی و حمایت می‌نماید. اهدای جوایز مجموعاً بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان، اعطای گواهی معتبر، معرفی به سرمایه گذاران و فعالان این حوزه، کمک به تجاری‌سازی ایده‌های برتر و شناسایی حوزه‌های فعال صنعت و بازار کار، تنها بخشی از مزیت‌های حضور در رقابت فن‌آورد است. مرحله اول این رقابت‌ها، اسفند ماه سال ۹۶ و فروردین ماه سال ۹۷ و به صورت اینترنتی و مرحله نهایی آن، اردیبهشت ماه سال ۹۷ به صورت حضوری برگزار می‌گردد. فن‌آورد توانایی‌های واقعی شما را به چالش کشیده و شما را به بهترین‌ها متصل می‌کند!

 

 

 

 

مزایا

 

  1. این فراخوان امیدوار است به عنوان بزرگترین رقابت تخصصی در حوزه کارآفرینی ایران بتواند بخش خوبی از علاقه‌مندان و فعالان این حوزه را شناسایی و در راستای شکوفایی و اجرای ایده‌های برتر تسهیل کند.
  2. در خلال این رقابت، شرکت‌کنندگان می‌توانند با همتایان خود در یک گردهمایی تخصصی درحوزه کارآفرینی حضور پیدا کنند.
  3. این مسابقه برای سرمایه گذاران ریسک پذیر فرصت آشنایی با تیم‌های مستعد در راه اندازی کسب‌وکارهای خلاقانه را فراهم می‌نماید.

 

 

 

 

شیوه اجرا

 

مجموعه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد در رشته کارآفرینی در ‏دو مرحله و در سطح ملی برگزار می‌شود. شرکت کنندگان در مسابقه می‌بایست پس از ‏ثبت نام و دریافت "کد ثبت نام" و پس از اطلاع‌رسانی شروع مسابقه از راه ایمیل و پیامک وارد پنل ‏کاربری خود در سامانه مسابقه شوند و با مشاهده صورت مساله، پاسخ‌های خود را در آن بارگذاری نمایند. پس از داوری پاسخ‌های مرحله غیرحضوری، نفرات برگزیده اعلام و به مرحله حضوری دعوت خواهند شد تا گزارش کار و آثار تکمیلی خود را ارائه نمایند.

 

 

 

 

چگونگی

 

۱. مرحله اول: ثبت نام از طریق دکمه "ثبت نام در مسابقه"

ثبت نام بدون محدودیت سنی و برای همگان آزاد است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند به صورت انفرادي یا تیمی در اين مسابقه شرکت نمايند.

۲. مرحله دوم: ورود به پرتال مسابقه و پاسخگویی به صورت مساله

پاسخ سوالات بايد تا موعد مقرر در پرتال مسابقه آپلود شوند.

امتیازات کسب شده تا انتهای مسابقه به هیچ عنوان قطعی نبوده و در صورت مشاهده مواردی از نقض قانون، امتیاز فرد خاطی تغییر خواهد کرد.

۳. مرحله سوم: داوری و دعوت از برگزیدگان جهت حضور در مسابقه

فهرست اسامي شرکت کنندگاني که به مسابقه نهايي راه پيدا کردند از دو طريق بلاگ و کانال فن‌آورد در اوایل اردیبهشت سال ۹۷منتشر خواهد شد.

۴. مرحله چهارم: ثبت نام در مسابقه حضوری توسط برگزیدگان

۵. مرحله نهایی: حضور برگزیدگان در مسابقه حضوری

 

جوایز رشته کارآفرینی

۱. جایزه نفر اول:

۱۵۰ میلیون تومان (قرارداد) + گواهی معتبر + معرفی به سرمایه‌گذاران + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

۲. جایزه نفر دوم:

۳۰ میلیون تومان (قرارداد) + گواهی معتبر + معرفی به سرمایه‌گذاران + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

۳. جایزه نفر سوم:

۱۵ میلیون تومان (قرارداد) + گواهی معتبر + معرفی به سرمایه‌گذاران + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

help@Fanavard.com © 2018 FANAVARD.COM