هوش

هوش

 

 

 

 

آینده را شروع کن!

 

فن‌آورد تنها یک رقابت نیست! فن‌آورد یک اعتقاد است، اعتقاد به اینکه وقت آن شده ‌است که استعداد افراد، آینده را رقم بزند نه مدرک و نمره آنان. رقابت هیجان انگیز هوش امسال فن‌آورد یک رقابت چالشی، جذاب و سراسری است که مستقل از هرگونه مدرک، محدودیت سنی، سطح تحصیلاتی و دانشی افراد، صرفا به بررسی میزان هوش شرکت‌کنندگان پرداخته و هدف آن شناسایی و معرفی باهوش ترین افراد جامعه می‌باشد. فن‌آورد با رویکردی متفاوت و با بررسی رقابت‌های بین المللی در این حوزه سعی کرده با تمرکز بر سنجش هوش عقلانی (IQ) و اندازه‌گیری آن،  زمینه مشارکت همه اقشار با هر سطح علمی و هر تخصصی را در این رشته مهیا کند تا افراد بتوانند در یک محیط رقابتی میزان هوش خود را به چالش بکشند. در انتهای رویداد علاوه بر ارائه رتبه‌بندی ملی، رتبه بندی استانی، شهری و حتی دانشگاهی نیز ارائه می‌گردد.

 

 

 

 

شیوه اجرا

 

 

مجموعه رقابت‌های فن‌آورد در بخش هوش در ‏دو مرحله و در سطح ملی برگزار می‌شود. شرکت کنندگان در مسابقه می‌بایست پس از ‏ثبت نام و دریافت "کد ثبت نام" و پس از اطلاع‌رسانی شروع مسابقه از راه ایمیل و پیامک وارد پنل ‏کاربری خود در سامانه مسابقه شوند و با مشاهده صورت مساله، پاسخ‌های خود را در آن ثبت نمایند. پس از داوری پاسخ‌های مرحله غیرحضوری، نفرات برگزیده اعلام و به مرحله حضوری دعوت خواهند شد تا در رقابتی هیجان انگیز هوش خود را به چالش بکشند.

 

 

 

 

چگونگی

 

۱. مرحله اول: ثبت نام از طریق دکمه "ثبت نام در مسابقه"

ثبت نام بدون محدودیت سنی و برای همگان آزاد است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند صرفا به صورت انفرادي در اين مسابقه شرکت نمايند.

۲. مرحله دوم: ورود به پرتال مسابقه و پاسخگویی به صورت مساله

پاسخ سوالات بايد تا موعد مقرر در پرتال مسابقه آپلود شوند.

امتیازات کسب شده تا انتهای مسابقه به هیچ عنوان قطعی نبوده و در صورت مشاهده مواردی از نقض قانون، امتیاز فرد خاطی تغییر خواهد کرد.

۳. مرحله سوم: داوری و دعوت از برگزیدگان جهت حضور در مسابقه

فهرست اسامي شرکت کنندگاني که به مسابقه نهايي راه پيدا کردند از دو طريق بلاگ و کانال فن‌آورد در اوایل اردیبهشت سال ۹۷منتشر خواهد شد.

۴. مرحله چهارم: ثبت نام در مسابقه حضوری توسط برگزیدگان

۵. مرحله نهایی: حضور برگزیدگان در مسابقه حضوری

 

جوایز رشته هوش

۱. جایزه نفر اول:

۱۰ میلیون تومان گواهی معتبر + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

۲. جایزه نفر دوم:

۳ میلیون تومان گواهی معتبر + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

۳. جایزه نفر سوم:

۱ میلیون تومان گواهی معتبر + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

help@Fanavard.com © 2018 FANAVARD.COM