مهندسی برق

الکترونیک

آینده را شروع کن!

فن‌آورد تنها یک رقابت نیست! فن‌آورد یک اعتقاد است، اعتقاد به اینکه وقت آن شده ‌است که استعداد و تخصص افراد، آینده را رقم بزند نه مدرک و نمره آنان. مهارت از نظر فن‌آورد صرفاً تخصص و داشتن دانش علمی در یک رشته خاص نیست، بلکه داشتن مجموعه‌ای کامل از ویژگی‌ها از جمله دانش تخصصی، توان فهم مسئله کارفرما، فهم نیاز اجتماع، مهارت در برقراری گفتمان و ... می‌باشد. فن‌آورد با روشی نوین و منحصر به فرد، مهارت‌های تخصصی و استعداد افراد را در رقابتی جذاب و چالش برانگیز محک زده و بهترین‌ها را شناسایی و حمایت می‌نماید. اهدای جوایز مجموعاً بالغ بر 500 میلیون تومان، اعطای گواهی مهارت معتبر، معرفی به شرکت‌های پیشرو در زمینه‌های دانش‌بنیان، کمک به تجاری‌سازی ایده‌های برتر و شناسایی حوزه‌های فعال صنعت و بازار کار، تنها بخشی از مزیت‌های حضور در رقابت فن‌آورد است. مرحله اول این رقابت‌ها، بهمن‌ماه و به صورت اینترنتی و مرحله نهایی آن، اسفندماه سال جاری به صورت حضوری برگزار می‌گردد. فن‌آورد توانایی‌های واقعی شما را به چالش کشیده و شما را به بهترین‌ها متصل می‌کند!

هدف

  1. رقابت فن‌آورد در رشته مهندسی برق یک رویداد تخصصی میان دانشجویان و علاقه‌مندان این رشته است.
  2. این فراخوان امیدوار است به عنوان یکی از بزرگترین رقابت‌های مهندسی برق در ایران بتواند بخش خوبی از ماهرترین افراد این حوزه را شناسایی کند.
  3. یکی از مهمترین اهداف این رقابت ایجاد ارتباط میان علاقه‌مندان و بازار کار حرفه‌ای رشته است.
  4. افرادی که به واسطه بالا بردن مهارت‌های خود، درگیر فضای آکادمیک گشته و فرصت ارتباط‌گیری با فضای کار را از دست داده‌اند، در این رقابت برای ایشان فرصتی ایجاد می‌شود تا از استعدادهای‌شان بهره گیرند و ارتباط خوبی با فضای کاری ایجاد کنند.
  5. فن‌آورد تلاش می‌کند با استفاده از ظرفیت مسابقه، فرهنگ شایسته‌سالاری و توزیع فرصت عادلانه را جایگزین گزینش‌های ناسالم دیگر کند.

شیوه اجرا

این مسابقات در دو مرحله غیر حضوری (اینترنتی) و حضوری برگزار خواهد شد. در مرحله اول که بصورت اینترنتی برگزار خواهد شد، سعی بر این می‌باشد که بر اساس سطح شرکت‌کنندگان، رتبه‌بندی صورت گیرد تا نفرات برگزیده به مرحله بعدی راه یابند. پس از برگزاری مرحله اینترنتی و انتخاب نفرات با مهارت بیشتر، نوبت به رقابت رو در رو و مرحله حضوری خواهد رسید.

گرایش ها

تنها گرایش رشته برق در فن‌آورد 96 برق-الکترونیک است.

چگونگی

1. مرحله اول : ثبت نام از طریق لینک

ثبت نام بدون محدودیت سنی و برای همگان آزاد است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند به صورتي انفرادي یا تیمی شرکت نمايند. برای ثبت نام گروهی تنها ثبت نام سرپرست تیم کافی می باشد.

پس از ورود به سامانه اینترنتی و وارد کردن اطلاعات فردی، کد ثبت نام برای هر ورود دریافت می‌شود.

2. مرحله دوم: ورود به پرتال مسابقه و پاسخگویی به سوالات

پاسخ سوالات بايد تا موعد مقرر در پرتال رقابت آپلود شوند.

3. مرحله سوم: داوری آثار دریافتی جهت حضور در مرحله حضوری و اعلام فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان از طریق سایت در اوایل اسفندماه

4. مرحله چهارم: ثبت نام در مرحله حضوری توسط برگزیدگان

5. مرحله پنجم: حضور برگزیدگان در مرحله حضوری به مدت 3 روز در تاریخ 17، 18 و 19اسفندماه

help@Fanavard.com © 2018 FANAVARD.COM