معماری

 

 

 

 

آینده را شروع کن!

 

فن‌آورد تنها یک رقابت نیست! فن‌آورد یک اعتقاد است، اعتقاد به اینکه وقت آن شده ‌است که استعداد و تخصص افراد، آینده را رقم بزند نه مدرک و نمره آنان. فن‌آورد با روشی نوین و منحصر به فرد، مهارت‌های تخصصی و استعداد افراد را در رقابتی جذاب و چالش برانگیز محک زده و بهترین‌ها را شناسایی و حمایت می‌نماید. اهدای جوایز مجموعاً بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان، اعطای گواهی مهارت معتبر، معرفی به شرکت‌های پیشرو در زمینه‌های دانش‌بنیان و شناسایی حوزه‌های فعال صنعت و بازار کار، تنها بخشی از مزیت‌های حضور در رقابت فن‌آورد است. مرحله اول این رقابت‌ها، اسفند ماه سال ۹۶ و فروردین ماه سال ۹۷ و به صورت اینترنتی و مرحله نهایی آن، اردیبهشت ماه سال ۹۷ به صورت حضوری برگزار می‌گردد. فن‌آورد توانایی‌های واقعی شما را به چالش کشیده و شما را به بهترین‌ها متصل می‌کند!

 

 

 

 

مزایا

 

 1. مسابقه معماری فن­‌آورد در واقع یک فرآیند مهارت‌سنجی و حل مسائل واقعی میان معماران خوش‌ذوق، مستعد و توانمند است.
 2. در مسابقه معماری، مدرک و سابقه کاری معماران آخرین اولویت جهت شناخت آن‌هاست، تکیه ما در این مسابقه به مهارت، هوش و نوآوری معماران محترم است.
 3. این فراخوان امیدوار است به عنوان یکی از بزرگترین مسابقات معماری ایران بخش خوبی از ماهرترین طراحان و معماران کشور عزیزمان ایران را شناسایی و به جامعه‌های تخصصی و کارفرمایان پروژه‌های معماری متصل نماید.
 4. از مهمترین اهداف این مسابقه جذاب و چالش‌برانگیز ایجاد بستر ارتباط مستقیم و مستمر میان معماران و بازار کار حرفه‌­ای است.
 5. طراحان و معماران محترم که به منظور بالا بردن مهارت­‌های خود، درگیر فضای آکادمیک گشته و فرصت ارتباط‌­گیری با فضای کار را از دست داده­‌اند، در این مسابقه برای ایشان فرصتی ایجاد می‌­شود تا توانایی‌ها و مهارت‌های خود را اثبات کنند.
 6. شبکه‌سازی متخصصین حوزه طراحی و معماری از اهداف این مسابقه است، در جریان مسابقه حضوری شرکت‌کنندگان می‌­توانند با همتایان خود و اساتید مطرح حوزه‌های تخصصی مسابقه در یک گردهمایی بزرگ آشنا شوند.
 7. فن‌آورد تلاش می‌کند با استفاده از ظرفیت مسابقه، فرهنگ شایسته‌سالاری و توزیع فرصت عادلانه را جایگزین گزینش‌های ناسالم دیگر کند.

 

 

 

 

شیوه اجرای رقابت

 

مسابقه طراحی معماری فن‌آورد در دو مرحله(غیر حضوری-حضوری) برگزار می‌شود. در بخش نخست ابتدا بایستی علاقه‌مندان در سایت ثبت نام کنند. سپس تا اواخر فروردین‌ماه ۹۷ (تاریخ دقیق متعاقبا اعلام خواهد شد) فرصت دارند طرح‌های خود را بر اساس شرایط و معیارهای مدنظر تهیه و به دبیرخانه تحویل دهند. پس از داوری آثار دریافتی توسط اساتید و نماینده کارفرما، گروه‌های برگزیده به مرحله دوم و حضوری دعوت می‌شوند تا به کمک نقد و بررسی آثار توسط هیئت علمی مسابقه و نماینده کارفرما طرح‌های خود را اصلاح و برای ارزیابی نهایی به عرضه بگذارند.

 

 

 

 

چگونگی مراحل حضور

 

مراحل حضور در مسابقه طراحی معماری فن‌آورد شامل مراحل زیر است که به تفصیل شرح داده خواهدشد:

۱. مرحله اول: ثبت نام از طریق دکمه "ثبت نام در مسابقه"

 • امکان ثبت نام برای افراد حقیقی، گروه‌ها و مهندسین مشاور وجود دارد.
 • ثبت نام بدون محدودیت سنی و رتبه علمی، برای همه فارغ‌التحصیلان و دانشجویان رشته‌های معماری و رشته‌های وابسته و مرتبط، آزاد است.
 • پس از ورود به سامانه اینترنتی و وارد کردن اطلاعات، کد ثبت نام برای هر گروه دریافت می‌شود. در ارائه آثار خود به دبیرخانه حتماً آن کد قید شود.
 • برای ثبت نام گروهی تنها ثبت نام سرپرست تیم کافی می‌باشد.

۲. مرحله دوم: ارسال آثار به دبیرخانه

 • شرکت‌کنندگان گرامی می‌بایست آثار را تا موعد مقرر به دبیرخانه تحویل دهند.

۳. مرحله سوم: داوری آثار دریافتی جهت حضور در مرحله حضوری و اعلام فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان از طریق سایت در اوایل اردیبهشت

۴. مرحله چهارم: ثبت نام در مرحله حضوری توسط برگزیدگان

۵. مرحله نهایی: حضور طراحان برگزیده در مسابقه و معرفی طرح‌های برگزیده در مراسم اختتامیه

 

 

جوایز رشته معماری

۱. جایزه نفر اول:

۱۰ میلیون تومان گواهی معتبر مهارتی +  تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

۲. جایزه نفر دوم:

۳  میلیون تومان +  گواهی معتبر مهارتی +  تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

۳. جایزه نفر سوم:

۲  میلیون تومان + گواهی معتبر مهارتی + تندیس فن‌آورد + اعطای رتبه ملی

help@Fanavard.com © 2018 FANAVARD.COM