من نیز می توانم؟

فن‌آورد راهکاری است خلاقانه جهت ایجاد ارتباطی پویا بین متخصصین، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان از یک طرف و صنایع فعال و پیشرو کشور از طرفی دیگر، فن‌آورد فرصتی است تا توانایی‌های تخصصی و استعدادهای افراد را در مسائل واقعی مستقل از سابقه‌کاری، مدرک دانشگاهی، معدل و دیگر ملاک‌های بعضا درست و نادرست رایج امروزی، محک بزند؛ لذا از این جهت است که شرکت در فن‌آورد برای همه مفید خواهد بود و این مبنای فن‌آورد است که فن‌آورد 94 را با بیش از 3500 نفر شرکت‌کننده از اقشار مختلف جامعه تخصصی رقم زد.

متخصصان و افراد حرفه‌ای در فن‌آورد شرکت می‌کنند تا علاوه بر رقابت با بهترین‌های حوزه تخصصی خود از دیگر فرصت‌های کاری و تخصصی مطلع شده و علاوه بر آن رتبه‌بندی ملی و رسمی فن‌آورد که با همکاری معاونت علم‌وفناوری ریاست جمهوری انجام می‌شود گامی است مهم جهت ارتقای شغلی این افراد، همچنین بهره‌بری از فرصت‌های ایجاد شده نظیر جایزه بزرگ این مسابقات و بورسیه شغلی، جزو جذابیت‌های فن‌آورد برای متخصصین و افراد حرفه‌ای است که در فن‌آورد شرکت می‌کنند.

دانش‌جویان و فارغ‌التحصیلان مستعد و توانمند نیز جهت به چالش کشیدن توانمندی‌های خود و رقابت با بهترین‌های هر رشته در فن‌آورد شرکت کرده و توانایی‌های خود را در این رقابت جذاب به اثبات می‌رسانند، جوایز ارزشمند این مسابقه، معرفی‌نامه رسمی در رشته‌ای که شرکت‌کننده مهارت خود را به اثبات می‌رساند و همچنین ایجاد ارتباط مستقیم با مسائل صنایع فعال و استفاده از امکان بورسیه آموزشی و شغلی جزو جذابیت‌های فن‌آورد برای فارغ‌التحصیلان، نخبگان و دانشجویان مستعد کشور جهت مشارکت در این رویداد ملی می‌باشد. علاوه بر این موارد حضور بهترین‌های هر صنعت به عنوان داور و راهنما در این مسابقات منجر به انتقال تجربه‌‌ی حرفه‌ای در طول سه روز مسابقه حضوری خواهد شد که این یکی از بهترین تجربه‌های شرکت‌کنندگان می‌باشد.

فن‌آورد برای دانشجویان و دانش‌آموزان مستعد و علاقه‌مند نیز بسیار جذاب است چرا که از مسیر فن‌آورد متوجه نیازهای واقعی بازار کار و نقاط قوت و ضعف خود شده و می‌توانند با تقویت نقاط ضعف خود و حرکت در مسیر توسعه‌ی مهارت‌های مورد نیاز صنایع از طریق بورسیه آموزشی فن‌آورد آینده روشنی را برای خود رقم بزنند. همچنین کارنامه‌های تطبیقی و نمرات و رتبه‌بندی مهارتی هر یک از این افراد که توسط اعلام می‌گردد، گامی است جهت توسعه توانمندی‌ها برای این افراد. علاوه بر این موارد فرصت کارآموزی در بهترین شرکت‌ها و صنایع کشور نیز که بیشترین تناسب را با توانایی‌ها و ظرفیت‌های فرد داشته باشد جزو انگیزش‌های این مسابقه می‌باشد.

فن‌آورد همچنین برای افرادی که  مشمول خدمت سربازی هستند همواره تمام تلاش خود را می‌کند تا با توجه به تخصص‌های شناسایی شده از فرد، بهترین راه‌حل را پیشنهاد دهد، چه از طریق امریه در شرکت‌های تخصصی و دانش‌بنیان که این ظرفیت را دارند، چه از طریق پروژه‌های کسری و راه‌حل‌های دیگر که امکانش وجود دارد.

در فن‌آورد 94 از 350 نفر برتری که از 3500 نفر انتخاب شده بودند همه قشری حضور داشتند، از دانش‌آموزی مستعد و توانمند نظیر امیر حسین مختارپورکه تنها 14 سال سن داشت تا استاد یک دانشگاه مطرح کشورکه با دانشجویش با هم در مسابقه شرکت‌کرده بودند و نهایتا جالب است که دانشجویش نیز رتبه‌ای بهتر کسب کرد.

 

Info@Fanavard.com © 2016 FANAVARD.COM