فن‌آورد ۶ (فصل دوم تلویزیونی)

مجموعه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد، دوره ششم خود را در قالب رشته برنامه‌نویسی کامپیوتر حول ۲ گرایش «مدیریت هوشمند ترافیک شهری» و «مدیریت هوشمند شبکه توزیع کالا» در قالب فصل دوم برنامه تلویزیونی برگزار خواهد نمود که با دعوت از برنامه‌نویسان به این رقابت، مهارت‌های برنامه‌نویسی و فهم الگوریتم آنها را به چالش خواهد کشید.

زمان و نحوه برگزاری مسابقه:

 • هر قسمت در سه مرحله برگزار می‌گردد؛ مرحله اول آن به صورت غیر حضوری (اینترنتی) می‌باشد که تا ۲۶ دی ماه ادامه خواهد داشت و صرفاً مسئول تیم‌های شرکت‌کننده بایستی در سایت www.fanavard.ir ثبت نام نمایند.
 • پس از ثبت نام، مسئول تیم بایستی نام تیم، نام و نام خانوادگی و کد ملی اعضای تیم خود به همراه رزومه کل اعضای تیم را با موضوع (subject) نام تیم خود به آدرس info@fanavard.ir ارسال نماید. لازم به ذکر است تعداد اعضای تیم حداقل ۳ نفر می‌باشد.
 • هزینه ثبت نام برای هر گرایش و به ازای هر تیم ۴۹ هزار تومان است.
 • مسئول تیم پس از ثبت نام، مسئله‌ای را جهت سنجش مهارت تیم‌ها برای انتخاب تیم‌های مرحله دوم دانلود و پاسخ آن را با توجه به توضیحات ارائه شده حداکثر تا ۲۸ دی ماه به info@fanavard.ir ارسال می‌کند.
 • در مرحله دوم که در بهمن ماه برگزارخواهد شد، از بین تیم‌های ثبت نام شده در مرحله اول، تیم‌های منتخب هر گرایش با بررسی پاسخ‌های ارسالی در مرحله اول توسط کمیته علمی فن‌آورد برای حضور در مرحله دوم انتخاب خواهند شد و زمان‌بندی دقیق آن نیز متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 • لازم به ذکر است هزینه ایاب و ذهاب تیم‌های پذیرفته شده برای هر رقابت به/از تهران بر عهده خودشان خواهد بود و فقط هزینه ایاب و ذهاب داخل شهر/ استان تهران، سکونت و تغذیه در طول ایام فیلم‌برداری برعهده فن‌آورد خواهد بود.
 • مرحله دوم به صورت حضوری در شهر تهران برگزار می‌گردد و تیم‌های منتخب مرحله اول در محل مسابقات حضور یافته و طی یک رقابت پایاپایِ مهارت‌سنجی، ۱۰ تیم برتر آن‌ها برگزیده خواهند شد.
 • تیم‌های منتخب در قالب ۲ گروه ۵ تیمی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و از هر گروه، ۲ تیم برتر به مرحله نیمه نهایی راه یافته و با ۲ تیم برتر گروه دیگر در قالب ۲ گروه ۲ تیمی به رقابت پرداخته و در نهایت ۲ تیم به مرحله نهایی راه یافته و با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
 • به تیم‌های برتر هر گرایش جوایز زیر اهدا خواهد شد:
  • تیم اول:۴۰ میلیون تومان جایزه نقدی + فرصت ویژه سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیون تومانی + لوح تقدیر + امتیاز نخبگانی + امتیاز خلاق شدن استارت‌آپ یا شرکت
  • تیم دوم:۱۰ میلیون تومان جایزه نقدی + فرصت ویژه سرمایه‌گذاری ۱۵۰ میلیون تومانی + لوح تقدیر + امتیاز نخبگانی + امتیاز خلاق شدن استارت‌آپ یا شرکت
  • تیم سوم:فرصت ویژه سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون تومانی + لوح تقدیر + امتیاز نخبگانی + امتیاز خلاق شدن استارت‌آپ یا شرکت
لازم به ذکر است فن‌آورد ۶ (فصل دوم تلویزیونی) از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.

فرآیند رویداد

icon

۱

ثبت نام، تکمیل اطلاعات و

ارسال پاسخ سوال مرحله اول

icon

۲

بررسی پاسخ‌ها توسط کمیته علمی

icon

۳

دعوت از ۵۰ تیم منتخب و

انتخاب ۱۰ تیم برتر

icon

۴

ضبط مسابقه تلویزیونی و

انتخاب تیم‌های برنده

جایزه‌ی این دوره

۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان!
کاور ویدئو
از فن آورد بیشتر بدانید

حامیان ویژه این دوره

icon
icon
icon
icon
icon

کد پستی: ۱۶۵۴۱۲۰۸۱۷

آدرس: پارک فناوری پردیس - خیابان نوآوری۲ -پلاک ۲۴ - واحد ۳۰۳

لوگوی اینمادلوگوی ساماندهی